Komunikáciou k úspechu

Komunikácia je základom pre vaše úspešné vzťahy v živote. Bez dobrej komunikačnej zručnosti nie ste schopný dosiahnuť čo chcete a mať so svojimi blízkymi dobré vzťahy.

  • Chcete zlepšiť svoje komunikačné schopnosti?
  • Chcete sa cítiť istý pri komunikácii s druhými?
  • Chcete, aby ťa vás tak niečo nerozhodilo?
Komunikačný kurz
Učebnica ku kurzu

Na tomto kurze zistíte životne dôležité informácie o komunikácii a nacvičíte si celú radu praktických komunikačných cvičení. Účelom kurzu je zlepšiť vašu schopnosť komunikovať s ostatnými.

Celý čas vám bude k dispozícii trénovaný profesionálny školiteľ, ktorý je pripravený vám kedykoľvek pomôcť a smerovať k zvládnutiu a naučeniu sa každého z 18 cvičení.


Často kladené otázky

Ako dlho tento kurz trvá?

Obyčajne trvá 2-3 hodiny počas 5 dní štúdia. Napriek tomu, u každého človeka je to individuálne a máte toľko času koľko potrebujete, až kým sa nenaučíte a nenadrilujete všetky potrebné cvičenia, ktoré v kurze sú.


Koľko stojí?

So svojimi nanovo nadobudnutými komunikačnými schopnosťami budete môcť pozvať dievča na rande, uzatvoriť obchod, napraviť problematické vzťahy, požiadať o zvýšenie platu, vyjadriť svoje myšlienky s maximálnou sebaadôverou a toto všetko len za 130,-€. (Mnohé iné komunikačné kurzy stoja od 1000 – 3000,-€ a dosahujú len zlomok efektivity tohto kurzu. Naučíme vás praktické zručnosti, ktoré budete môcť okamžite použiť a stať sa majstrom v komunikácii).


Kde si tento kurz môžem urobiť?

V Centre Dianetiky a Scientológie Košice, ul. Rumanova 2, presnú mapku nájdete tu.