Oxfordská analýza schopností™ | Test osobnosti

UROBTE SI NAJPRESNEJŠÍ A NAJSPOĽAHLIVEJŠÍ TEST OSOBNOSTI

Test osobnostiVaše IQ, osobnosť a schopnosti predurčujú váš budúci úspech a šťastie. Oxfordská analýza osobnosti priniesla od roku 1960 prospech miliónom ľudí. Je to jediný test svojho druhu, ktorý prináša merateľnú a presnú analýzu, po ktorej nasleduje individuálna konzultácia s praktickými odporúčaniami prispôsobenými na mieru vašim potrebám na základe výsledkov.

Ste jedinečný človek s unikátnymi charakterovými vlastnosťami – niektoré z týchto čŕt vám umožňujú dosahovať veľké veci v živote a iné vás zas, ako sa môže zdať, držia dole a v konečnom dôsledku potláčajú váš skutočný potenciál.


AKO TO FUNGUJE

1► Krok 1: UROBTE TEST
Oxfordský test osobnosti identifikuje 10 dôležitých osobnostných znakov, ktoré ovplyvňujú vašu budúcnosť. Trvá 20-60 minút. Test si môžete urobiť tu online alebo osobne v miestnom Centre Dianetiky a Scientológie.

 

2► Krok 2: ZÍSKAJTE VÝSLEDKY
Ďalším krokom po vyplnení všetkých 200 otázok testu je konzultácia s expertom na osobnostné analýzy, kde získate a porozumiete výsledkom Oxfordského testu osobnosti a momentálnemu stavu vašich schopností a osobnostných čŕt.

 

3► Krok 3: KONZULTÁCIA
Poskytujeme bezplatnú individuálnu konzultáciu so špecializovaným konzultantom, ktorá vám dá podrobný obraz vašej osobnosti. Získate lepšie pochopenie vašich silných stránok osobnosti a slabín a získate overenú odporúčanú cestu k vášmu rýchlemu a trvalému úspechu.


ČO ROBÍ TENTO TEST TAKÝM JEDINEČNÝM?

Zdarma Test osobnosti 1Žiadny iný osobnostný test či analýza neposkytujú oboje – reálne výsledky aj praktické riešenia.

Akonáhle identifikujete kľúčové oblasti vašej osobnosti, môžete byť sebavedomejší, úspešnejší a šťastnejší, než ste si kedy mysleli. Ak objavíte, ktoré vlastnosti v súčasnosti napomáhajú vášmu životu a ktoré potrebujú zlepšiť, môžete následne podniknúť nevyhnutné kroky na posilnenie vašich silných stránok a prekonanie slabín.

Navyše Oxfordský test osobnosti a následná konzultácia sú verejnou službou ZDARMA bez ďalších záväzkov.


SPOZNAJTE SVOJE SKUTOČNÉ JA

Väčšinu nášho života sme boli učení, aby sme verili, že osobnosť je geneticky predurčená a nemenná, a teda sa tým nemusíme “zaoberať.” To, jednoducho, nie je pravda. Faktom je, že môžete zmeniť svoju osobnosť a stať sa oveľa lepšou, šťastnejšou a úspešnejšou verziou samého seba, ktorá čelí a zvláda výzvy života so znalosťou a ľahkosťou – vaše skutočné ja.

Identifikujte svoje problémové oblasti a objavte vašu reálnu úroveň šťastia, seba-dôvery, stability a ďalších čŕt.

Zistite, ako vaša osobnosť predurčuje vašu schopnosť zvládať vzťahy a problémy.

Spoznajte svoje silné stránky a zistite ako ich zvýšiť, aby ste od života dosiahli viac.


OSOBNÉ ÚSPECHY

Zdarma Test osobnosti 2NÁJDENIE ODPOVEDÍ
„Našiel som mnoho odpovedí, ktoré som vždy hľadal. Niektoré som si dokonca ani neuvedomoval, že som po nich pátral. Prišlo mi to, ako “Fiiha, to naozaj
vie tento test o mne tak veľa?” Naozaj.” – Dávid

Zdarma Test osobnosti 3DOSIAHNUTIE CIEĽOV
S tým, čo som sa naučila na základe tejto analýzy, som dokázal uspieť v mojej oblasti – v práci a musím si len potvrdiť, že mi to skutočne pomohlo dosiahnuť moje ciele a dokonca som ich dosiahla najefektívnejšie ako sa dalo.” – Daniela

Zdarma Test osobnosti 4ZÍSKANIE ISTOTY
Bola som si samou seba veľmi neistá a premýšľala som nad tým, prečo som nedosiahla život, ktorý som vždy chcela. Teraz mám veľkú istotu, pretože môžem lepšie vychádzať s ľuďmi a dokonca im aj pomôcť. Konečne sa spoznávam a lepšie rozumiem samej sebe.” – Silvia

Zdarma Test osobnosti 5ZLEPŠENIE VZŤAHOV
Vždy som si myslel, že mám veľmi extrovertnú, drsnú a prudkú povahu. Teraz sú však moje vzťahy s ľuďmi značne lepšie. So ženou si rozumieme výborne. Každodenný život je opäť radostný. Neexistuje nič, čo by som teraz nebol schopný zvládnuť.” – Slavo

Zdarma Test osobnosti 6