Kurzy na zlepšenie života

Scientologické kurzy

Tu nájdete riešenia pre lepší život

Tieto kurzy sú extrémne účinné, pretože obsahujú nadradené údaje, týkajúce sa naliehavých problémov v živote. Je pravda, že na tému vzťahov, osobnej motivácie, manželstva, detí, úspechu atď. je dostupné množstvo informácií.

Ale ktoré údaje sú tie podstatné? Aké vedomosti musíte poznať, aby ste mali naozaj lepší život?

Také množstvo údajov by sa dalo prirovnať k oceánu, v ktorom je každá kvapka vody samostatný údaj. Na prvý pohľad vyzerajú všetky kvapky rovnako. Ale v tomto obrovskom mori údajov existuje zopár dôležitých údajov. Tieto dôležité kvapky nazývame nadradené údaje, pretože ovplyvňujú všetky ostatné kvapky v tomto oceáne údajov. Poznať milión nepodstatných údajov má veľmi malú hodnotu, ale poznať nadradené údaje otvára dvere zmene, postupu a úspechu.

Získajte presné riešenia na konkrétnu problémovú oblasť

(pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Tabulka_kurzov_podla_kategorii

L. Ron Hubbard počas desaťročí výskumov zozbieral nadradené údaje o živote a fungovaní. Z týchto objavov sú čerpané poznatky v týchto Scientologických kurzoch na zlepšenie života. Nenájdete tu žiadne názory, dohady ani staré nefunkčné fixné myšlienky. Nájdete tu kľúčové kvapky vody vybrané z toho oceánu. Sú to vedomosti a nástroje, ktoré menia život k lepšiemu. Patria vám.

Vyberte si z 20 život-meniacich kurzov

Každý sa zameriava na nejakú konkrétnu oblasť života a obsahuje fakty a nástroje, ktoré upravujú daný aspekt života do podoby akú má mať. Vďaka týmto kurzom na zlepšenie života budete vedieť, ako uspieť vo vzťahoch, manželstve, rodine a v oblasti financií, získate know-how, ako prekonať vzostupy a pády, ako vedieť komu dôverovať, ako zorganizovať svoj život, ako dosiahnuť svoje ciele a oveľa, oveľa viac..

S tými pravými vedomosťami a skutočnými nástrojmi môžete dať do poriadku čokoľvek, čo je potrebné vo vašom živote napraviť, a to dobré môžete ešte viac zlepšiť.


Zlepšite svoj život:

Kurz Ako prekonať vzostupy a pády

Kurz Prekonávanie vzostupov a pádov v živote

“JEDEN DEŇ HORE, DRUHÝ DEŇ DOLE – ZÍSKAJTE STABILITU!”

Ak sa niekomu dobre darilo a odrazu sa to zhoršuje, deje sa to z konkrétneho dôvodu. Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré to nadobro vyriešia. Pomocou tohto kurzu môžete navždy zmeniť svoj život k lepšiemu a získať opäť stabilitu.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Osobné hodnoty a integrita

Kurz Osobné hodnoty a integrita
“EXISTUJE ZARUČENÁ CESTA K ÚSPECHU A ŠŤASTIU?”
Žiť v súlade so svojimi ideálmi je zaručenou cestou k úspechu. Ale bez scientologického know-how môže byť ťažké dosiahnuť úspech a šťastie. Tento kurz je šancou, ako premeniť svoje sny na skutočnosť.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako zlepšiť vzťahy s ostatnýmiKurz Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými
“SPOZNAJTE TAJOMSTVÁ TRVALÝCH PRIATEĽSTIEV”
Pomocou scientologických princípov, ktoré vás oboznámia s prvkami úprimných vzťahov, si môžete takéto vzťahy ľahko vybudovať a udržiavať. Tieto prelomové objavy v medziľudských vzťahoch, ktoré sa na tomto kurze naučíte, vám prinesú vzájomný súhlas a šťastný spoločný život.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako vedieť komu dôverovaťKurz Ako vedieť, komu dôverovať
“AKO VEDIEŤ, KOMU DÔVEROVAŤ”
Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu skutočné prvky ľudského správania, aby ste naozaj vedeli, na koho sa môžete spoľahnúť. S vedomosťami, ktoré získate na tomto kurze, odstránite z osobných vzťahov „náhodu“ a namierite k jasnej budúcnosti.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako dosiahnuť sebadôveruKurz Ako dosiahnuť sebadôveru
“BUĎTE SI ISTÝ SAMI SEBOU”
Človek stráca sebadôveru z istého dôvodu. Zmeňte to a môžete sebadôveru znovu získať. Nájdete tu scientologické princípy, ktoré to všetko umožňujú. Vedomosti a nástroje v tomto kurze vám pomôžu dosiahnuť novú úroveň sebadôvery, dosiahnuť viac a postúpiť k vyššej úrovni osobného úspechu.

Pre viac info kliknite tu »

Dosiahnite svoje ciele a účely:

Kurz Ako získať motiváciuKurz Ako získať motiváciu
“ZAČNITE KONAŤ A DOSIAHNITE VIAC”
Vo svojom živote sa môžete púšťať do rôznych vecí a pomocou týchto scientologických prelomových objavov môžete napredovať a dosiahnuť svoje ciele. Keď viete, čo vám bráni v tom, aby ste sa do niečoho pustili, môžete sa viac motivovať a viac konať.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz vzorce pre životKurz Vzorce pre život
“NAUČTE SA PRESNÉ KROKY VEDÚCE K LEPŠIEMU ŽIVOTU”
Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré používajú milióny ľudí, aby správne riešili situácie a skutočne v živote prosperovali. Keď poznáte informácie z tohto kurzu a používate ich, môžete dať do poriadku akékoľvek situácie a posilniť tie priaznivé.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Efektívne organizovanieKurz Scientologické nástroje pre organizovanie k úspechu
“SILA ORGANIZOVANIA JE VAŠA”
Pomocou scientologických prelomových objavov v oblasti organizovania môžete dosiahnuť svoje ciele rýchlo a ľahko. Keď poznáte prirodzené zákony obsiahnuté v tomto kurze a používate ich, môžete zorganizovať akúkoľvek aktivitu, aby ste odstránili zmätok, zaistili stabilitu a dosiahli svoje ciele.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Efektívny timemanagementKurz Efektívne organizovanie času
“UROBTE VIAC ZA KRATŠÍ ČAS”
Naučte sa scientologické nástroje, pomocou ktorých môžete robiť veci s menším vypätím, menším stresom a za kratší čas a dosiahnuť tak to, čo v živote chcete. Kurz Efektívne organizovanie času vám ukáže, ako urobiť viac a rýchlejšie, a to použitím základov efektivity.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako dosahovať cieleKurz Ako si stanovovať a dosahovať svoje ciele
“SPLŇTE SI SVOJE SNY”
Keď budete poznať scientologické princípy na stanovovanie a dosahovanie cieľov, môžete si splniť aj tie najdivokejšie sny. Pomocou nástrojov, ktoré sa naučíte na tomto kurze, si môžete sformulovať, naplánovať a dosiahnuť ciele, ktoré boli doteraz len snom.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Efektívne vodcovstvoKurz Scientologické nástroje pre efektívne vodcovstvo
“OSVOJTE SI UMENIE VODCOVSTVA”
Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, čo v skutočnosti robí z človeka vodcu, takže budete môcť úspešne a sebaisto viesť ostatných. Vďaka týmto znalostiam môžete dosiahnuť rešpekt a spoluprácu zo strany vašich podriadených a môžete pomôcť tým, na ktorých vám naozaj záleží.

Pre viac info kliknite tu »

O financiách a prosperite

Kurz Prekonanie fianančného stresuKurz Scientologické nástroje na prekonanie finančného stresu
“OD STRESU K ÚSPECHU”
Pomocou scientologických prelomových objavov, ktoré poskytujú prirodzené vzorce na zvládnutie finančnej krízy, sa môžete prestať trápiť v súvislosti s „financiami“. Keď poznáte princípy obsiahnuté v tomto kurze a rozumiete im, môžete kontrolovať svoju budúcnosť a venovať sa svojim vyšším cieľom.
Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Nástroje pre finančnú istotuKurz Scientologické nástroje pre finančnú istotu
“ODOMKNITE DVERE K ÚSPECHU”
Scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, ako dosiahnuť solventnosť a tým aj pocit istoty. Použitím základných faktov obsiahnutých v tomto kurze môžete neustále prosperovať a venovať sa vo svojom živote dôležitejším častiam existencie.
Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Princípy prosperityKurz Scientologické princípy prosperity
“DOSIAHNITE NADBYTOK V KAŽDEJ OBLASTI”
Porozumením a používaním týchto základných scientologických princípov môžete dosiahnuť nadbytok. Keď porozumiete týmto základom a použijete nástroje, o ktorých sa dozviete na tomto kurze, môžete získať úplnú kontrolu nad svojou budúcnosťou.
Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Pre viac info kliknite tu »

Majte šťastné manželstvo:

Kurz Ako zachrániť manželstvoKurz Ako vytvoriť úspešné manželstvo
“ZAČNITE SPOLOČNE RADOSTNÝ ŽIVOT”
Vďaka scientologickým prelomovým objavom, ktoré vám presne ukážu, čo tvorí úspešné manželstvo, môže to vaše naďalej pretrvávať. Keď použijete znalosti a nástroje, ktoré sa naučíte na tomto kurze, môžete si naplánovať bezpečnú cestu vedúcu k šťastnému a napĺňajúcemu manželstvu.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako vytvoriť úspešné manželstvoKurz Ako si udržať šťastné manželstvo
“NEUSTÁLE UDRŽUJTE ŠŤASTIE”
Vďaka scientologickým princípom, ktoré presne ukazujú, čo drží manželstvo pokope, vám to vaše môže priniesť nekonečné šťastie a radosť. Použitím znalostí, ktoré sa na tomto kurze naučíte, si vytvoríte vzťah, ktorý si budete môcť obaja užívať s radosťou po celý život.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako udržať šťastné manželstvoKurz Ako zachrániť manželstvo
“ZÍSKAJTE SPÄŤ ŠŤASTIE, KTORÉ STE KEDYSI SPOLU ZAŽÍVALI”
Scientologické princípy, ktoré presne ukazujú, čo drží manželský zväzok pohromade. Vďaka nim môžete obnoviť skutočne šťastný vzťah. Základné fakty v tomto kurze sa týkajú všetkých vzťahov a tvoria skutočne funkčnú technológiu, ktorá už zachránila tisíce manželstiev.

Pre viac info kliknite tu »

Efektívna výchova detí:

Kurz Ako mať šťastné bábätkoKurz Ako mať šťastné bábätko
“DAJTE SVOJMU BÁBÄTKU TO NAJLEPŠIE DO ŽIVOTA”
Pomocou dianetických a scientologických prelomových objavov, ktoré vám ukážu, čo ovplyvňuje budúcnosť bábätka, môžete zabezpečiť, aby vaše dieťa odštartovalo tou správnou nohou. Na tomto kurze získajú obaja rodičia, matka i otec, vedomosti a nástroje, ktoré zlepšia duševnú a fyzickú pohodu bábätka do najvyššej možnej miery.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Úspešná výchova detíKurz Úspešná výchova detí
“POSTARAJTE SA O BUDÚCNOSŤ SVOJHO DIEŤAŤA”
Nájdete tu scientologické princípy, pomocou ktorých môžete pomôcť svojmu dieťaťu vybudovať si stabilný a produktívny život. Keď ich použijete, môžete svojmu dieťaťu pomôcť v tom, aby sa stalo sebaurčeným, šťastným a prispievajúcim členom rodiny a prínosom pre spoločnosť.

Pre viac info kliknite tu »

Kurz Ako vychovávať dospievajúcichKurz Ako úspešne vychovávať dospievajúcu mládež
“VYTVORTE HARMÓNIU S DOSPIEVAJÚCOU MLÁDEŽOU”
Prechod z detstva do dospelosti môže byť pre rodičov tŕnistou cestou, ale tu nájdete scientologické princípy, ktoré vám ukážu, ako na to. Pomocou znalosti a používania nástrojov, obsiahnutých v tomto kurze, môžete dospievajúcej mládeži pomôcť dosiahnuť šťastie a úspech na celý život.

Pre viac info kliknite tu »

Najčastejšie otázky a odpovede:

Ako funguje štúdium týchto kurzov?

Každý kurz sa robí podľa kontrolného listu. Kontrolný list je zoznam materiálov, rozdelených do častí, kde je teória a praktické kroky, ktoré keď sú ukončené, privedú človeka k ukončeniu štúdia. Body, ktoré obsahuje kontrolný list, ako knihy, magnetofónové nahrávky prednášok a iné písomné materiály znamenajú požadovanú znalosť predmetu.

Ako dlho trvá 1 kurz?

Každý študent sa pohybuje po svojom kontrolnom liste svojou vlastnou rýchlosťou. Toto je zárukou, že nikto nie je nikdy zdržovaný pomalšími študentmi a nikto nie je pod tlakom rýchlejších študentov.

Vyškolený odborný asistent kurzu (supervízor) je vždy k dispozícii pre pomoc študentovi, aby mu poradil presné materiály, odpovedal na jeho otázky a zaistil, aby používal štandardné študijné technológie pre dosiahnutie úplných ziskov zo štúdia.

Koľko stojí 1 kurz?

So svojimi nanovo nadobudnutými schopnosťami budete môcť pozvať dievča na rande, uzatvoriť obchod, napraviť problematické vzťahy, požiadať o zvýšenie platu a toto všetko len za 150,-€ za službu a 20,-€ za materiál ku kurzu. (Mnohé iné podobné školenia a kurzy stoja od 1000,-€ a viac dosahujú zlomok efektivity týchto kurzov. Naučíme vás praktické zručnosti, ktoré budete môcť okamžite použiť a stať sa majstrom v akejkoľvek oblasti života.

Kde sa dajú tieto kurzy študovať?

V Centre Dianetiky a Scientológie Košice, ul. Rumanova 2, presnú mapku nájdete tu.

Zaujíma vás viac? Napíšte nám tu:

    Váš email:

    Správa: