DVD dianetika

Dianetika je to veda, ktorá zvláda a odstraňuje jediný zdroj:

všetkých vašich obáv, 
nízkej sebadôvery,
a pochybností o sebe.

Dianetika je súbor myšlienok a postupov, ktoré odstraňujú všetku minulú fyzickú a duševnú bolesť zo života človeka. Popisuje vzťah medzi telom a mysľou, a jej tri časti, z ktorých sa ľudská myseľ skladá.


Dianetiku vyvinul a spísal do knižnej podoby L. Ron Hubbard. Prvýkrát vyšla v USA dňa 9. mája 1950 pod názvom Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví a hovorovo sa tiež označuje ako “Kniha jeden”. Vydanie tejto knihy spustilo vďaka svojim prevratným výsledkom celosvetové hnutie, ktoré sa začalo šíriť a rozrastať do všetkých krajín sveta.

L. Ron Hubbard vo svojom výskume pokračoval a izoloval “dynamický princíp” existencie, ktorým sa riadi všetko živé na Zemi a prvýkrát tiež podal úplný popis ľudskej mysle a jej fungovania. Identifikoval jediný zdroj “iracionálneho správania a myslenia” a tým je “reaktívna myseľ” – skrytá ale vždy vedomá časť mysle, v ktorej sú na bunkovej úrovni uložené záznamy bolestivých zážitkov (engramy).


Dianetika popisuje tiež terapiu (auditing), ktorá tieto bolestivé záznamy odstraňuje čím obnovuje stratenú životnú silu a plný duševný potenciál človeka. Tieto záznamy sa nevymažú, len sa preradia z jeho podvedomej časti mysle do jeho analytickej mysle a nemajú už na neho viac vplyv.

Dianetika
Dianetika obnoví stratenú silu a energiu

Vyberte si, čím chcete začať a vydajte sa na najväčšie dobrodružstvo svojho života:

Dianetika

Kniha Dianetika

20.00 + Doprava zdarma
20.00
15.00